Нові продукти забезпечили Danone в Україні 15% виручки

Компанія «Данон» в Україні отримала 15% виручки від продажу нових продуктів, які були випущені на ринок за останні 24 місяці. За цим показником українське представництво знаходиться серед лідерів всіх представництв компанії Danone.

Про це повідомив директор з маркетингу «Данон» в Україні Андрій Полуектов під час конференції постачальників молока «Лідери разом».

«Ми будемо продовжувати радувати споживачів новими продуктами, оскільки Danone – сама інноваційна компанія в молочної індустрії. В цьому році, незважаючи на ситуацію, ми постаралися порадувати українців великою кількістю нових продуктів », – зазначає Андрій Полуектов.

За його словами, інновації торкнулися всіх брендів продуктового портфеля компанії Danone.

«Серед найбільш знакових запусків цього року відзначу лінійку« Активіа »питну – цей продукт містить в два рази більше фруктів і не містить цукру. Також з’явився інноваційний унікальний продукт – пробіотичні шоти, де вміст прібіотіков перевищує норму, характерну для стандартної «Активіа», – розповідає Андрій Полуектов.

Він також зазначив, що адресуючи тренд доступності і даючи споживачам купувати продукти Danone частіше, була розроблена «Активіа» у великій пляшці з полуницею і базовими фруктами. Ціна за кілограм цього продукту доступніше, що робить його більш масовим.

Також новими форматами продуктів оновилася топленого лінійка в портфелі «Простоквашино».

З’явилося нове питне пропозицію в маленькому форматі з ботанічними інгредієнтами, яке полюбилося молодим людям.

Тренд і зростання продажів йогурту білого сегмента триває, що призвело до запуску двох нових пропозицій в цій серії.

Дитяча лінійка «Растишка» також отримала нову серію питних йогуртів – «Лактоміні».

Для довідки: група компаній «Данон» в Україні є виробником і дистриб’ютором широкого асортименту продуктів харчування. Діяльність компанії в Україні зосереджена на виробництві молочних продуктів і дистрибуції продуктів дитячого харчування. «Данон» в Україні налічує понад 1100 співробітників.

Виробничі потужності компанії представлені двома заводами: «Данон Дніпро» (в м.Херсон) і «Данон Кремез» (в м.Кременчук). Продукція випускається під такими торговими брендами: «Активіа», «Актімель», «Живинка», «Простоквашино», «Простоквашино» для малюків, «Растишка», «Актуаль», «Даніссімо», «YoPro», «Paw Patrol», «Frozen», «Avengers». Напрямок дитячого харчування представлено в Україні брендами «Nutrilon», «Milupa» і «Малюк Истринский».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *