“Нова пошта” змінює деякі тарифи з 2022 року

Компанія “Нова пошта” оновить деякі тарифи та запровадить нові послуги з 2022 року. Зокрема, тариф на доставку документів становитиме 40 грн, а акційна ціна на доставку посилки до поштамту збережеться. Про це 2 грудня повідомила прес-служба “Нової пошти”.

Вартість доставки документів (40 грн) закріплять на весь рік, тобто вона буде незмінною протягом усього 2022 року. Компанія продовжила акційний тариф на доставку до поштоматів за 35 гривень, але лише до 31 березня, а з 1 квітня вартість цієї послуги зросте до 45 гривень.

Протягом січня-березня 2022 року послугу післяплати “Нова пошта” надаватиме без комісії.

У компанії помітили, що іноді клієнти відразу після огляду у відділенні хочуть повернути посилку з невідповідним товаром, і вирішили запровадити окремий тариф для таких випадків, він становитиме 15 гривень за посилку вагою до 30 кг.

Для посилок, що відправляються в межах одного міста, включаючи передмістя, запровадять нові тарифи за вагою посилок:

  • до 2 кг – 40 грн;
  • до 30 кг – 80 грн.

Також введуть окрему ціну за доставку посилок у межах міста та його передмістя вагою до 10 кг, але компанія поки що не назвала рівень цього тарифу.

З 2022 року “Нова пошта” полегшує тарифні зони. Ціна доставки в різних зонах розраховуватиметься в залежності від пунктів призначення, за трьома тарифними зонами:

  • по місту та його передмісті;
  • між містами України;
  • з/в селище міського типу чи село.

З 1 січня 2022 року “Нова пошта” змінює тарифікацію на послуги кур’єра. Цей тариф “відв’яжуть” від ваги посилки. За будь-яку посилку до 30 кг буде фіксована вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг і тарифікація йде вже як вантаж.

“Також доставка кожної посилки в експрес-накладній з декількома місцями тарифікуватиметься по-новому. Оцінюватиметься кожна посилка за окремим тарифом: посилка з максимальною вагою — за базовим тарифом, решта — за зниженим”, — додали в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *