“Нова пошта” запустила Харківський інноваційний термінал в тестовому режимі

Компанія “Нова пошта”, лідер експрес-доставки в Україні, запустила Харківський інноваційний термінал в тестовому режимі.

Як наголошується в повідомленні компанії, цей термінал став четвертим інноваційним терміналом компанії в Україні і другим за величиною після Київського інноваційного терміналу.

Будівництво об’єкта площею понад 19 тис. Кв. м тривало 1,5 року. Як і інші інноваційні термінали “Нової поштою”, Харківський термінал оснащений автоматизованим обладнанням голландської компанії Vanderlande, здатним обробляти 8,5 тис. Посилок в годину. Термінал обладнаний також 31 спеціальних телескопічним конвеєром, за допомогою яких здійснюється вивантаження і завантаження відправлень безпосередньо в автомобіль. Загальна потужність терміналу – до 20 тис. Посилок в годину.

“Інвестиції в інфраструктуру – це необхідність для компанії, щоб ефективно сортувати посилки, обсяги яких значно збільшуються з року в рік і в цьому вже виросли на 30%. Відкриття Харківського терміналу допоможе нам розподілити логістичні потоки в східному напрямку і зберегти швидкість доставки”, – коментує СЕО “Нової поштою” Олександр Бульба.

Харківський термінал буде сортувати відправлення для Харкова, а також Харківській, Донецькій і Луганській областей.

В даний час термінал працює в тестовому режимі – синхронізуються всі процеси термінальної логістики “Нової поштою”: змінюються логістичні напрямки і інформаційна структура, відбувається розподіл потоку відправлень.

“Нова пошта” планує запустити його в штатному режимі вже на наступному тижні.

На терміналі до теперішнього часу працює 350 співробітників і компанія додатково шукає ще близько 200 співробітників – вантажників і сортувальників посилок.

До кінця 2021 року “Нова пошта” планує побудувати 16 терміналів різних категорій і ще три реконструювати.

Як повідомлялося, з 11 травня 2020 року “Нова пошта” розпочала розміщення облігацій серії “В” на 700 млн грн. Залучені від розміщення кошти “Нова пошта” планує інвестувати в розвиток. Зокрема, кошти будуть спрямовані на нове сортувальне обладнання для інноваційних терміналів в великих містах і обласних центрах.

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з близько 7 тис. Відділень по всій країні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *