“Нова пошта” запускає власну авіакомпанію

“Нова пошта” запускає власну авіакомпанію під назвою Supernova Airlines, яка матиме власний флот і підкорятися компанії “Нова пошта Глобал”.

Як говориться в повідомленні поштового оператора, новий перевізник буде доставляти міжнародні вантажі, виконуючи рейси з міжнародних аеропортів “Бориспіль” і “Львів”.

“Для перевезення відправлень наших клієнтів ми співпрацюємо з авіакомпаніями-партнерами і дуже вдячні їм за плідну співпрацю. Однак обсяги перевезень постійно зростають, і потрібно освоювати нові горизонти”, – пояснив гендиректор “Нової пошти” Юрій Беневітскій.

За його словами, рішення запустити власну авіакомпанію було продиктовано тим, що “Нова пошта” хоче і надалі гарантувати клієнтам високу якість, швидкість і прогнозованість доставки.

При цьому, як повідомляє UBR з посиланням на прес-службу поштової компанії, на вирішення процедурних питань, пов’язаних із запуском авіаперевізника, буде потрібно мінімум півроку.

Зокрема, це стосується отримання дозволів від національних регулюючих органів і укладення договорів з міжнародними партнерами “Нової пошти”. Повідомляється також, що на перших порах нова авіакомпанія має намір використовувати два літаки на умовах лізингу.