“Нова пошта” запускає бізнес-відділення для обслуговування корпоративних клієнтів

“Нова пошта” збирається з 2022 року відкрити для себе новий формат роботи – бізнес-відділення для обслуговування корпоративних клієнтів. Про це повідомила прес-служба компанії.

У відділеннях надаватиметься повний спектр послуг для бізнес-клієнтів:

  • відправлення та отримання посилок та вантажів;
  • упаковка відправлень;
  • фінансові послуги.

Офіційне відкриття нових бізнес-відділень стартує з 2022 року, але у грудні цього року компанія протестує цей проект.

Зокрема, “Нова пошта” до кінця 2021 року планує відкрити перше пілотне бізнес-відділення в Черкасах. А вже 2022 року компанія збирає відкрити такі відділення як мінімум у кожному обласному центрі України.

Крім того, у 2022 році “Нова пошта” планує відкрити 1000 нових відділень у нових населених пунктах. Станом на середину грудня по всій країні налічується понад 9300 відділень “Нової пошти”, 7000 з яких у селах.

У 2021 році більша частина відділень відкрилася у Львівській, Тернопільській, Вінницькій, Хмельницькій та Івано-Франківській областях. Паралельно “Нова пошта” встановлює поштомати, кількість яких досягла 11 тисяч у різних містах України. Загалом у грудні кількість пунктів видачі та надсилання посилок збільшилася до 20 тисяч.

“Коли ми тільки починали, планували, щоб кожен українець протягом 5-10 хвилин пішки зміг дістатися найближчого відділення “Нової пошти”, а зараз ми вже в топковій доступності – наші поштомати стоять у під’їздах. Тільки за 2021 рік ми відкрили 1600 нових відділень та встановили понад 9000 поштоматів”, – розповів СЕО компанії Олександр Бульба.

Також з 2022 року “Нова пошта” змінює деякі тарифи і запроваджує нові послуги. Зокрема, тариф на доставку документів становитиме 40 грн, а акційна ціна на доставку посилки до поштамту збережеться.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *