“Нова пошта” з 1 січня запроваджує нові тарифи для посилок

З 1 січня 2022 року компанія «Нова пошта» вводить нові тарифи на доставку. Серед змін — продовження акційної ціни на доставку до пошти, ціна за доставку при поверненні посилки та спрощення тарифних зон.

Про це йдеться на сайті компанії.

Зокрема, у «Новій пошті» обіцяють продовжити акційний тариф на доставку до пошти за 35 грн, а також накладений платіж без комісії на перший квартал 2022 року. З 1 квітня вартість доставки до пошти збільшиться до 45 грн незалежно від географічного спрямування та ваги відправлення по всій території України.

Інша зміна — тариф за доставку, коли покупець одразу після огляду у відділенні хоче повернути посилку з невідповідним товаром. З 2022 року вартість складе 15 гривень за посилку вагою до 30 кг, що суттєво нижче за вартість базового відправлення.

Крім того, спростяться тарифні зони. Це дозволить клієнтам швидше орієнтуватися у вартості доставки. З 2022 року вона розраховуватиметься залежно від пунктів призначення за трьома тарифними зонами: по місту та його передмістях, між містами України, з або до селища міського типу чи села.

«При доставці до міста та його передмістя вводиться три тарифи за вагою посилок: маленька – до 2 кг, середня – до 10 кг і велика – до 30 кг. Вартість посилок популярних габаритів стане доступнішою. Наприклад, посилки до 2 кг зараз коштують 45 грн., а будуть 40 грн. Посилки вагою до 30 кг коштують 100 грн, а коштуватимуть 80 грн. До того ж, у ціну вже входитиме комісія за оголошену вартість до 1000 грн., незалежно куди буде доставлено посилку – до відділення або пошти», — зазначили в компанії.

Також з 1 січня 2022 року компанія змінює тарифікацію на доставку та забір посилок кур’єром за адресою. Тепер при замовленні послуг кур’єра не потрібно прив’язуватись до ваги. Будь-яка посилка до 30 кг матиме фіксовану вартість +30 гривень, а для відправлень понад 30 кг буде +90 грн за кожні 100 кг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *