“Нова Пошта” призупиняє надання послуги “Сейф-сервіс” через зловживання шахраями

“Нова Пошта” з 7 жовтня призупиняє надання послуги “Сейф-сервіс”, повідомила прес-служба групи компаній в середу.

Відповідно до прес-релізу, дана послуга була запущена в тестовому режимі в серпні 2020 роки для здійснення безпечних онлайн-угод.

“Продавець замовляв послугу через мобільний додаток або бізнес-кабінет. При цьому грошові кошти за товар не йшли відразу на рахунок продавця, а резервувалися. Тільки після того як покупець оглядав і забирав посилку, гроші перераховувалися на карту продавцеві. Така послуга зручна і корисна як для продавця, так і для покупця, тому користувалася попитом “, – розповіли в компанії.

Призупинення послуги, як йдеться в повідомленні “Нової поштою”, пов’язане зі зловживанням нею шахраями.

“На жаль, ми бачимо, що послугою почали зловживати шахраї. Вони нібито від імені” Нової поштою “надсилають клієнтам смс-повідомлення з номером неіснуючої експрес-накладної та посиланням на підроблений сайт для оплати. Ми постійно блокуємо такі сайти і номера, але шахраї не зупиняються. Тому щоб захистити своїх клієнтів, компанія вирішила призупинити дію послуги “, – зазначено в повідомленні.

“Нова Пошта” зазначає, що всі угоди, які були створені клієнтами до моменту відключення послуги, будуть проведені в звичайному порядку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *