“Нова пошта” починає встановлювати поштомати у під’їздах українських міст

“Нова пошта” у містах-мільйонниках почала встановлювати поштомати у під’їздах будинків. Наразі мешканці під’їздів можуть замовити встановлення поштамату.

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Щоб замовити встановлення пошти, потрібно заповнити на сайті анкету та вказати адресу установки.

У компанії повідомляють, що заявка розглядається до двох днів, після чого оператор зв’язується із клієнтом. Тільки після отримання всіх необхідних дозволів компанія здійснює встановлення.

Поштомат можна встановити у під’їздах як нових, так і старих житлових будинків. Є кілька видів моделей на 10, 16, 24, 36 та 48 осередків. Якщо інфраструктура будівлі не пристосована до встановлення пошти всередині, її можна поставити біля будинку.

Важливо, що поштами в під’їздах можуть користуватися виключно мешканці цього під’їзду. Поштомати працюють цілодобово.

Отримати з поштомату можна лише оплачені посилки до 20 кг фактичної ваги та оціночною вартістю до 6000 грн. Максимальні габарити відправлення – 40х60х30 см. Якщо з якихось причин одержувач не зміг забрати своє замовлення вчасно, то на третій день його перемістять до найближчого відділення “Нової пошти”.

“Це повністю безконтактний спосіб отримання посилки, і при цьому суттєво економить час. Адже можна просто в капцях та домашньому одязі спуститися на перший поверх будинку і забрати свою посилку в будь-який зручний час”, – наголошують у компанії.