“Нова Пошта” побудує логістичний депо в Білій Церкві під Києвом

Група компаній “Нова Пошта” побудує логістичний автоматизоване депо площею 4 тис. Кв. м в Білій Церкві (Київська обл.), відзначається в повідомленні холдингової компанії українського підприємця Василя Хмельницького UFuture.

“У вівторок, 4 лютого, відбудеться закладка пам’ятної капсули на місці будівництва нового логістичного автоматизованого депо компанії” Нова Пошта “на 4 тис. Кв. М”, – наголошується в повідомленні.

Церемонія пройде в індустріальному парку “Біла Церква”.

Як повідомлялося, “Нова Пошта” у 2020 році планує інвестувати в більш розвинуті інфраструктури $ 100 млн: запустити другу чергу Київського інноваційного терміналу; побудувати чотири великих інноваційних центру з автоматизованою сортувальної системою в Броварах, Дніпрі, Одесі та Харкові; перший вантажний термінал з роботизованою системою сортування палет і великогабаритних вантажів, модернізувати відділення і впровадити нове обладнання для підвищення швидкості обслуговування клієнтів. Крім того, велика частина інвестицій буде направлена ​​на інформаційні технології та розвиток мобільних сервісів.

У 2019 “Нова Пошта” спільно з транспортною авіакомпанією “Елерон” почала тестову реалізацію проекту авіадоставки відправлень.

Всього компанія за минулий рік доставила 212 млн од. відправлень, що на 22% більше, ніж в 2018 році.

Заснована в 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії складається з понад 6 тис. Відділень по всій країні.

UFuture – холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнес- і соціальні проекти. Має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється в $ 550 млн. Загальна капіталізація бізнесів, в які вона інвестувала, перевищує $ 1 млрд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *