“Нова пошта” планує витратити на розвиток $ 100 млн у 2020 році

Протягом 2020 року найбільша приватна логістична компанія України “Нова пошта” оголосила про намір інвестувати $ 100 млн у розвиток інфраструктури для роботи з посилками.

Про це повідомив співзасновник компанії Володимир Поперешнюк в Facebook.

Зокрема, компанія планує побудувати другу чергу Київського інноваційного центру, що дозволить підвищити його потужність до 50 тисяч посилок в годину.

“Плануємо побудувати 4 великих інноваційних центру (Бровари, Дніпро, Одеса, Харків) з автоматизованою сортувальної системою. Потужності кожного складуть до 20 тисяч посилок в годину. Також побудуємо, оновимо та оснастимо сучасним обладнанням десятки інших терміналів в містах України”, – анонсував Поперешнюк .

Крім того, в планах компанії протягом 2020 року розвивати ІТ-інфраструктуру і нові мобільні додатки, побудувати роботизований вантажний термінал, а також закупити скутери, пікапи, мікроавтобуси і міжміські контейнери.

Як відомо, “Нова пошта” – поштова логістична компанія, заснована в 2001 році. Спеціалізується вона на експрес-доставці вантажів. У 2019 компанія увійшла до числа найбільших в Україні платників податків. Власниками компанії є В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *