Nova Poshta Moldova за I пол.-2020 збільшила обсяг відправлень в 2,5 рази, міжнародних – в 15 разів

Nova Poshta Moldova, що входить до групи компаній “Нова Пошта”, за січень-червень 2020 року доставила в 2,5 рази більше посилок і вантажів, ніж за аналогічний період минулого року.

Як повідомила прес-служба компанії в середу, причиною цього стало збільшення кількості покупок в інтернет-магазинах і залучення нових бізнес-клієнтів.

“Один з ключових сегментів для нас – це e-commerce. Наше завдання – створити ефективну логістичну структуру, яка буде сприяти розвитку ринку онлайн-покупок. Тому ми зосередилися на надійній та швидку доставку товарів в будь-яку точку країни. Як результат – кількість нових бізнес -клієнтів збільшилася в 2,5 рази за перші шість місяців 2020 року. Ми будемо продовжувати вдосконалювати свій сервіс і розширювати свою мережу “, – цитує прес-служба СЕО Nova Poshta Moldova Михайла Поповича.

Компанія відзначає, що третину від всіх посилок становить доставка міжнародних відправлень по Молдові.

Так, за оприлюдненими даними, за шість місяців 2020 року їх кількість збільшилася в 15 разів проти аналогічного періоду минулого року. Найбільше зросла кількість посилок з України – понад 35% від усіх міжнародних відправлень. Одними з основних чинників такого стрибка стала активізація співробітництва з магазином Rozetka і початок карантину. Закриття міжнародних кордонів і заборона приватних перевезень Молдова – Україна, Україна – Молдова стимулювали зростання попиту в онлайн-магазинах.

Найбільше з України в Молдову замовляють товари з магазину Rozetka, медичне обладнання, інструменти, техніку і косметику.

Як повідомлялося, в травні Nova Poshta Moldova відкрила перші два поштових відділення в Кишиневі. У планах компанії – до кінця року розширити мережу відділень в Кишиневі, а при позитивному досвіді – масштабироваться в інші регіони країни.

Компанія Nova Poshta Moldova поряд з Nova Poshta Georgia, “НП Логістик”, “ПОСТ ФІНАНС” і “Нова Пошта Інтернешнл” входить в ГК “Нова Пошта”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *