“Нова Пошта” хоче відкрити 40 бізнес-відділень в 2021, шукає співінвесторів

Група компаній “Нова Пошта” вводить нову концепцію відділень, які будуть надавати повний спектр послуг для бізнес-клієнтів і фактично замінять існуючі вантажні відділення оператора.

Як повідомила прес-служба компанії у вівторок, в планах відкрити 40 таких бізнес-відділень в 2021 році в містах-мільйонниках, обласних центрах і деяких великих районних центрах.

“У” Новій пошта “багато бізнес-клієнтів – це і гравці ринку електронної комерції, великий бізнес і малі підприємці, що працюють в різних сферах. За роки роботи з бізнесом ми вже добре вивчили їхні потреби: вони роблять багато відправок, доставляючи” Нової поштою “товари самого різного розміру – від невеликих ювелірних виробів до великогабаритної техніки. Дуже цінують свій час і хочуть отримувати якісні комплексні послуги швидко і зручно. Весь цей досвід ми врахували при розробці концепції своїх нових відділень”, – цитує прес-служба СЕО “Нової поштою “Олександра Бульбу.

Компанія відзначає, що шукає співінвесторів, щоб побудувати “з нуля” нові відділення, які будуть орієнтовані на потреби бізнес-клієнтів. Модель партнерства – інвестор будує відділення за власні кошти, а “Нова Пошта” зобов’язується взяти його в довгострокову оренду.

“Нові бізнес-відділення будуть розташовуватися в локаціях з високою концентрацією підприємств і розвиненою інфраструктурою: наявність під’їзних шляхів, парковка для клієнтів тощо. Приміщення відділення буде поділятися на фронт-офіс і бек-офіс. Перший розділиться на дві зони для оформлення відправлень: до 30 кг і понад 30 кг. у свою чергу в бек-офісі будуть знаходитися зони обробки посилок і вантажів, відділ упаковки і зона комфорту працівників “, – йдеться в повідомленні.

В “Новій пошта” також відзначили, що відділення надаватимуть повний спектр послуг для бізнесу: відправлення та одержання посилок і вантажів, упаковку відправлень, фінансові послуги. Крім того, у відділеннях діятимуть зони самообслуговування, де клієнти зможуть самі швидко оформити свої відправлення. Крім цього, там буде працювати експрес-драйв, коли у клієнтів буде можливість отримувати послуги “Нової поштою” безпосередньо на парковці, навіть без відвідування відділення. Біля самих відділень буде проведено озеленення території.

Планується, що площа таких відділень становитиме 800, 1100 або 1 400 кв. м. Відділення площею 800 кв. м будуть будуватися в районних центрах і деяких обласних, великі відділення – в містах-мільйонниках і обласних центрах.

“Для будівництва бізнес-відділень” Нова Пошта “шукає надійних партнерів, з якими ми зможемо розвивати довгострокові відносини. Це може бути юридична особа або фізична особа-підприємець, що мають землю під будівництво, досвід зведення подібних об’єктів і фінансову спроможність для самостійного будівництва. Пропозиції компанія приймає за адресою: rentnp@novaposhta.ua “, – підсумували в компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *