“Нова Пошта Глобал” запустила два регулярних вантажних авіарейсу з Китаєм

Компанія “Нова Пошта Глобал” (Nova Poshta Global, NPG), що входить до групи компаній “Нова Пошта”, в зв’язку з ростом попиту на міжнародні перевезення збільшує кількість прямих авіасполучень з Китаєм і запускає два щотижневих рейсу Київ-Пекін-Київ, повідомила прес -служба “Нової поштою” в понеділок.

“Зараз китайський напрямок є одним з найперспективніших в міжнародній торгівлі. У травні ми доставили з китайських інтернет-магазинів майже в 2,5 рази більше замовлень, ніж в квітні. Тому вирішили на постійній основі зафрахтувати ще один додатковий прямий рейс. Тепер двічі в тиждень ми доставляємо товари як для фізичних осіб, так і для компаній, що працюють на імпорт з Китаю. Збільшення авіарейсів надасть нашим клієнтам гарантовані строки доставки, адже не доведеться очікувати потрібне “вікно” для дозавантаження “, – цитує прес-служба СЕО” Нова Пошта Глобал “Юрія Беневітского.

Компанія відзначила, що в цілому в травні було доставлено з-за кордону понад 520 тис. Відправлень – практично вдвічі більше, ніж в квітні. Це пов’язано зі збільшенням попиту на перевезення вантажів для бізнес-клієнтів і зростанням кількості замовлень в міжнародних інтернет-магазинах.

“Нова Пошта Глобал” (раніше Nova Poshta International) з 2015 року надає послуги міжнародного експрес-доставки, входить до групи компаній “Нова Пошта”. “Нова Пошта Глобал” розвиває сервіс NP Shopping – доставку з інтернет-магазинів США, Китаю, Великобританії та Польщі, надає послуги з імпорту та експорту для бізнесу і можливість здійснення відправлень з будь-якого відділення “Нова Пошта” у більшість країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *