“Нова Пошта Глобал” розпочинає співпрацю з торговим агентством Western Bid

“Нова Пошта Глобал”, що входить до групи компаній “Нова Пошта”, розпочала співпрацю з торговим агентством Western Bid, повідомила прес-служба компанії у вівторок.

У прес-релізі “Нова Пошта Глобал” зазначено, що завдяки даному співпраці, підприємці, які продають свої товари на міжнародних маркетплейсах (таких як Amazon, EBAY, Etsy і інші – ІФ) отримають вигідні тарифи на доставку в більш ніж 200 країн і територій світу.

“У сучасному глобальному світі не існує обмежень для інтернет-торгівлі, і українському бізнесу також вкрай важливо освоювати нові ринки. Наш досвід роботи з бізнес-клієнтами свідчить про велику зацікавленість в цьому напрямку, тому ми з Western Bid об’єднали наші можливості, щоб запропонувати їм ще більше переваг “, – цитує заступника директора по розробці продуктів і маркетингу” Нової поштою Глобал “Ольгу Володину прес-служба компанії.

“Нова Пошта Глобал” з 2015 року надає послуги міжнародного експрес-доставки, входить до групи компаній “Нова Пошта”. За 2020 рік було доставлено 7 млн ​​міжнародних посилок, що більш ніж удвічі перевищує обсяги 2019 року.