“Нова Пошта” додатково шукає 2,5 тис. Співробітників по всій країні

Група компаній “Нова Пошта” додатково на постійну основу набирає 2,5 тис. Співробітників на посади водіїв і кур’єрів, сортувальників посилок на терміналах і операторів відділень по всій країні.

“У передсвятковий період” Нова Пошта “доставляє безліч подарунків, які мільйони українців надсилають своїм рідним і близьким. Тому вкрай важливо впорядкувати, доставити і видати їх вчасно. Саме для цього ми підсилюємо свою команду Фронтлайн і додатково набираємо 2,5 тис. Кур’єрів, операторів відділень, водіїв і приймальників терміналів “, – цитує прес-служба СЕО” Нової поштою “Олександра Бульбу.

Компанія відзначила, що в період “високого сезону”, з вересня до Нового року, кількість відправлень зростає. За її прогнозами, тільки в “чорну п’ятницю” обсяги доставки збільшаться на 30%.

“Нова Пошта” повідомляє, що більшість нових вакансій відкрито в містах-мільйонниках, але кадри також необхідні в обласних і районних центрах по всій Україні. Після високого сезону нові співробітники можуть залишитися працювати на постійній основі.

Компанія пропонує: повні соціальні гарантії відповідно до законодавства (офіційний дохід, оплачувані відпустки та лікарняні), медичне страхування з першого дня роботи, мобільний зв’язок, засоби індивідуального захисту (маска, медичні рукавички, антисептик), можливість кар’єрного росту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *