“Нова Пошта” додала можливість автоматичної оплати за посилку

Група компаній “Нова Пошта” запустила можливість скористатися послугою безконтактного автоматичного списання грошей за посилку, відзначається в повідомленні компанії у вівторок.

Суть послуги в тому, що при отриманні посилок в відділеннях оплата з картки клієнта здійснюється автоматично – відразу після того як він оглянув і висловив готовність забрати посилку.

Роботу сервісу забезпечує фінансова компанія “Пост Фінанс”, яка є частиною групи компаній “Нова Пошта”.

“Під час карантину запит на онлайн-платежі виріс в рази, ми і самі всіляко стимулювали людей переходити в онлайн: впроваджували нові можливості оплат в додатку та на сайті, ввели можливість заплатити за третіх осіб. За допомогою нової опції мобільного додатка ми ще раз промотуємо безконтактні методи оплати, показуючи, що це не тільки безпечно, але і швидко, зручно і вигідно “, – зазначає СЕО Пост Фінанс Андрій Кривошапко.

Послуга може бути підключена з ініціативи покупця в особистому кабінеті або мобільному додатку “Нова Пошта”. Обов’язкова умова – попередньо необхідно прив’язати банківську карту до додатка “Нова Пошта” та вибрати її в якості основної для списань. Якщо карт кілька, потрібно вказати, з якою з них кошти будуть списуватися за замовчуванням.

Після огляду посилки у відділенні достатньо повідомити про обраний спосіб оплати оператору “Нова Пошта”.

“Для забезпечення додаткової безпеки проведення оплати, якщо сума за товар перевищує 500 грн, то перед списанням коштів клієнт отримає смс з кодом, яким необхідно підтвердити платіж”, – наголошується в повідомленні оператора.

У компанії очікують, що зекономлені секунди часу в сумі допоможуть прискорити процес видачі посилок і знизити навантаження в відділеннях.

Крім того, безконтактні методи оплати допомагають забезпечити безпеку одержувача, обмежуючи зайвий фізичний контакт і забезпечуючи швидке і безпечне взаємодія.

У компанії підкреслюють, що всі інші способи оплати залишаються дійсними: можна платити як готівкою, так і за допомогою карти або онлайн в додатку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *