“Нова Пошта”, АТБ і Rozetka запускають послугу безпечної доставки продуктів харчування

З 20 березня “Нова Пошта” в тестовому режимі запускає послугу доставки продуктів харчування. Пілотний проект запущений поки в Дніпропетровській області. Компанія запустила послугу разом з партнерами – інтернет-магазином Rozetka і торговельною мережею АТБ.

Про це повідомили в прес-службі “Нова Пошта”.

На сайті Rozetka можна буде в онлайн-режимі вибрати набори необхідних продуктів і речей, замовлення будуть формуватися в магазинах мережі АТБ, а “Нова Пошта” буде здійснювати доставку.

Клієнтам доступні три набору необхідних товарів вартістю 408, 510 і 714 гривень. Вартість доставки буде складати 60-75 грн.

“З введенням карантину держава наполегливо рекомендує українцям залишатися вдома. Людям важко: все знаходяться в умовах обмеженого пересування. Ми маємо розвинену інфраструктуру і потужну кур’єрську доставку, щоб допомогти придбати необхідні продукти. Зараз чекаємо внесення змін до законодавчих актів, після чого відразу почнемо доставляти і ліки, адже саме ця задача була нам поставлена ​​президентом “, – коментує СЕО компанії Олександр Бульба.

Тестовий період триватиме 3-5 днів. У разі, якщо пілотний проект буде успішним, компанії поширять його по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *