Нива Переяславщины наращивает производство тушенки

Переробні потужності «Ниви Переяславщини» працюють в штатному режимі, незважаючи на карантин.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«… Ми працюємо стабільно, з повним завантаженням. У нашій роботі нічого не змінилося, тому що і до цього були введені високі стандарти біологічної безпеки », – розповів фінансовий директор підприємства Олександр Кучер, куратор напрямку м’ясопереробки.

За його словами, щотижня на забій відправляють 1200 голів свиней і виробляють понад 100 т готової продукції.

«В основному користуються попитом охолоджене м’ясо і напівфабрикати, попит на ковбасні вироби стабільний. Останнім часом зросло виробництво тушонки. Це і сезонне явище, тому що все-таки на вулиці весна, але бачимо пожвавлення і через бажання людей зробити запаси на період карантину, це вже наслідок інформаційної хвилі … », – додали в компанії.

Також наголошується, що всі 135 працівників цеху м’ясопереробки працюють в звичайному режимі, а ось вимоги до роботи торгівлі стали більш жорсткими.

Для довідки: Група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. Га, потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. Тонн, щорічний експорт зернових – 100 тис. Тонн. У структурі групи – дев’ять свинокомплексів, комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, який випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *