Нива Переяславщини значно збільшить потужності комбікормового заводу

«Нива Переяславщини» проводить другий етап реконструкції комбікормового заводу.

Як говориться в повідомленні компанії, модернізація спрямована на збільшення потужності заводу і осучаснення, в тому числі і технологічним обладнанням від визнаних європейських виробників фірми BUHLER (Швейцарія).

В рамках реконструкції буде збільшена потужність вироблення, встановлений додатково змішувач двухтоннік, що дозволить наростити виробництво комбікормів до 800 т на добу. Зараз потужність заводу становить 180 тис. Т / рік, тобто близько 500 т / добу.

«Також буде встановлено обладнання для зони витримки, що дозволить додатковий прогрів близько 4 хвилин вже готового комбікорму і поліпшить його безпеку для тварин. Збільшення потужності спричинить за собою реконструкцію більшості вузлів і агрегатів, будуть укріплені конструкції заводу, і він стане принципово іншим », – додали в компанії.

Завершити роботи планується в 2022 році.

Для довідки: група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. Га, потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. Т, щорічний експорт зернових – 100 тис. Т. У структурі групи – свинокомплекси, комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, що випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».