Нива Переяславщини планує побудувати новий м’ясокомбінат

Група компаній «Нива Переяславщини» має намір побудувати новий м’ясокомбінат.

Про це заявив власник ГК «Нива Переяславщини» Олександр Мостіпан, йдеться в повідомленні компанії.

Він зазначив, що компанія в минулому році практично завершила будувати 12-й комплекс, залишилися деякі доопрацювання, щоб його можна було ввести в експлуатацію. Крім того, стабільна робота компанії в 2020 році поклала початок будівництва заводу по рендерингу і нарощування елеваторних потужностей.

«Не дивлячись на непростий рік в рослинництві, наші аграрії все-таки змогли забезпечити поголів’я якісним і поживним кормом, тому кількість поросят зросла з 220 до 257 тис. Придбали 11 одиниць техніки, в тому числі трактори, валкообразователь, телескопічні навантажувачі, спецтехніку для перевезення тварин , плуги, тюкопресс та інше », – додав Мостіпан.

Для м’ясопереробки, за його словами, взагалі рік був позитивним: перероблено 68,5 тис. Голів, що на 10% більше торішнього.

«Розширено наша торгова мережа … В минулому році ми відкрили для себе черкаський регіон і впевнено нарощуємо в ньому свою присутність, співпрацюємо з великими торговельними мережами. Тут є значний резерв, не вистачає тільки виробничих потужностей, а ось з появою нового м’ясокомбінату, ця робота вийде на новий рівень », – сказав він.

За словами Мостіпана, давні партнери компанії – ЄБРР і МФК – надалі готові фінансувати програми «Ниви Переяславщини» в рослинництві, виробництві комбікормів, будівництві нового м’ясопереробного заводу.

Для довідки: група компаній «Нива Переяславщини» обробляє близько 23 тис. Га, потужності зі зберігання зерна становлять близько 150 тис. Т, щорічний експорт зернових – 100 тис. Т. У структурі групи – свинокомплекси, комбікормовий завод, забійний цех і м’ясокомбінат, що випускає продукцію під ТМ «П’ятачок».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *