Ніка-Тера збільшить потужності зернозберігання на 140 тис. Т

ТОВ «Морський спеціалізований порт« Ніка-Тера », що входить в Group DF, має намір побудувати ще один зерновий комплекс.

Про це розповів начальник порту «Ніка-Тера» Алім Агакішіев в інтерв’ю виданню «Порти України».

«Хочу поділитися новиною про підписання в травні 2020 року договору на проектування компанією« Адепт-Проект »ще одного зернового комплексу з парком ємностей до 140 тис. Т одноразового зберігання», – сказав він.

За словами керівника порту, реалізація проекту дозволить наростити потужності «Ніка-Тери» ще на 2 млн тонн вантажів на рік.

«Також, з цієї проектною організацією нами вже укладено договір на розробку робочого проекту для будівництва нового сучасного лабораторного комплексу, завдяки якому збільшиться пропускна здатність транспорту в порту, покращиться якість і швидкість обслуговування наших клієнтів», – додав Алім Агакішіев.

Крім цього, він зазначив, що в порту ведеться перепрофілювання другого вантажного району під перевалку зернових культур і шроту.

«При цьому, в разі необхідності, ми завжди без проблем і моментально зможемо повернутися до перевалки добрив. Інвестиції тільки в будівництво нового вагового комплексу на другому погрузрайоне склали понад 27 млн ​​грн », – уточнив керівник порту.

Для довідки: ТОВ «МСП Ніка-Тера» входить в DF Group, підприємство було засноване в 1995 р Здійснює перевалку, зберігання, підготовку і відправку вантажів. У порт входять чотири спеціалізовані комплексу (вантажних району): зерновий комплекс, комплекс з перевалки зернових, шроту і мінеральних добрив, комплекс з перевалки сипучих вантажів відкритого зберігання і штучно-тарних вантажів, а також комплекс з перевалки наливних вантажів. Потужності порту: 6 складів підлогового зберігання (для зернових культур) до 165 тис. Т одноразового зберігання, зерносховища силосного типу – 350 тис. Т, склади відкритого зберігання – 170 тис. Т (глина, вугілля, тріска, генеральні вантажі), маслоперевалочний комплекс – 28 резервуарів на 63,4 тис. т

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *