Нідерландці побудували на Львівщині завод з виробництва кормових добавок

Українська-нідерландське підприємство Koudijs Ukraine (Коудайс Україна) інвестувало € 4 млн в будівництво заводу з виробництва вітамінно-мінеральних сумішей (преміксів) для сільськогосподарських тварин – великої рогатої худоби, кроликів, свиней, курей і т.д.

Підприємство, розташоване в Золочівському районі Львівщини почне випускати продукції в кінці квітня або початку травня, пише Zaxid.net.

У Koudijs Ukraine свій новий преміксових завод називають найсучаснішими в країні.

«В Україні є виробництво подібної продукції. Наприклад, на Дніпропетровщині є величезний завод, побудований 5-6 років тому. Але прогрес в цій області не стоїть на місці. На нашому заводі буде нове обладнання, яке дозволить виробляти продукти високої якості », – розповів комерційний директор компанії Дмитро Бурбан.

Відзначається, що компанія вже має завод по переробці сої та соняшнику і виробництва кормів для птахівництва та свинарства.

Для довідки: в березні 2019 році фірма Koudijs Animal Nutrition, дочірня компанія нідерландської Royal De Heus (Нідерланди), підписала угоду про придбання контрольного пакету акцій українського виробника кормів для тварин D-Mix ( «Д-Мікс»). Потужності виробництва D-Mix розташовані в м Золочів на Західній Україні. Ця компанія виробляє концентрати спеціальних кормів і комбікормів, головним чином для птахівництва та свинарства. Виробнича потужність складає 80 тис. Т. De Heus (Нідерланди), заснована в 1911 році, є міжнародною компанією, основною діяльністю якої є виробництво і реалізація високоякісних кормів для тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *