Нідерландці інвестують у виробництво веганскої м’яса на Житомирщині

Серед інвестиційних проектів, які планується реалізувати на Житомирщині в 2021 році, – запуск виробництва веганскої м’яса в Баранівському районі.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко. «Не дивлячись на карантин, в області розпочато впровадження нових інвестиційних і інноваційних проектів. Нідерландський інвестор має намір побудувати потужності по виробництву веганскої м’яса.

Також досягнуто домовленостей щодо залучення німецьких інвестицій в створення зерно-насіннєвий фабрики і лінії по сушці і заморожування ягід в Брусилівському районі.

Навесні цього року розпочнеться реєстрація відповідного суспільства. Крім того, ведуться переговори з нідерландським інвестором з будівництва біоетанолового заводу в Попільнянському районі », – йдеться в повідомленні. Відзначається, що в 2020 році обсяг капітальних інвестицій, які отримала Житомирщина, досяг 6 млрд грн, і завдяки бізнесу в області було створено понад 10 тис. Робочих місць.

«Це свідчить про те, що інвестори зацікавлені в розміщенні своїх підприємств, представництв великих концернів на території Житомирщини», – вважає Віталій Бунечко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *