НІБУЛОН завершує розширення потужностей терміналу на Миколаївщині

Компанія «НІБУЛОН» на філії «Вознесенський» (Миколаївська обл.) Зводить два останніх додаткових зерносховища.

Як говориться в повідомленні підприємства, в результаті потужності зберігання філії зростуть майже на 22 тис. Т.

Відзначається, що успішно завершено влаштування фундаментів під будівництво нових об’єктів і монтаж металоконструкцій зерносховищ, перехідних галерей. Вже зібрана перша ємність для зберігання зерна, на днях буде завершено монтаж другого і третього зерносховищ.

«Також підрядники у всіх ємностях встановили системи для активного вентилювання зерна, які покликані освіжати повітря міжзернових простору, збагачувати його киснем, зберігаючи життєздатність зерна

Змонтовано ланцюгове транспортне обладнання на верхніх завантажувальних галереях. Підходять до кінця роботи по установці стрічкових конвеєрів на нижніх розвантажувальних галереях », – відзначили в компанії.

Триває прокладки електромереж, в розпалі роботи з благоустрою території.

Після введення в експлуатацію додаткових потужностей загальна ємність елеваторних ємностей філії «Вознесенський» складе близько 98 тис. Т, а річний обсяг перевантажень – понад 600 тис. Т.

Для довідки: основні активи компанії «НІБУЛОН» розташовані в Україні. Компанія обробляє 82 тис. Га землі, володіє і управляє другою за величиною мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим в Миколаєві, в Чорноморському регіоні. «НІБУЛОН» експортує переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь в більш ніж 20 країн світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *