Річковий зерновий термінал компанії «НІБУЛОН» філії «Зеленодольськ» в с. Мар’янське Апостолівського району Дніпропетровської області почне свою роботу вже в червні.
Про це йдеться в повідомленні компанії.
Як зазначається, на наступному тижні фахівці планують завершити монтаж металоконструкцій робочої башти перевантажувального терміналу.
«На сьогоднішній день висота каркаса становить 38,4 м (з 48 м). У робочій вежі вже змонтовані: бункерні ваги (PRECIA S.A., Франція), сито повітряний сепаратор і три скальператори (Bühler GmbH, Німеччина). Триває монтаж чотирьох основних норій і соматичного обладнання, а також шести ланцюгових і трьох стрічкових конвеєрів (Cimbria Unigrain A / S, Данія) », – уточнюють в компанії.
Завершено роботи по формуванню конструкцій повітряних галерей над зерносховищ (ємністю по 5,5 тис. Т) і двох сушарок. Крім того, завершується обшивка металом першої сушарки, і вже на наступному тижні відбудеться поставка газового обладнання. Завершено зведення бункерів відходів. Триває монтаж транспортного устаткування – 12 ланцюгових конвеєрів, а також силових кабелів кабельної естакади.
«На філії вже змонтовані 6 зерносховищ (AGI EMEA S.R.L., Італія). Вже на наступному тижні почнеться монтаж інших десяти », – уточнили в компанії.
Також наголошується, що змонтовані і введені в експлуатацію автомобільні ваги. Завершено монтаж металоконструкцій і обшивка металопрофілем автомобілерозвантажувача на три автомобілі. Ведеться монтаж останнього обладнання для розвантаження автомобілів. Триває монтаж обладнання в трансформаторній підстанції.
Завершуються роботи і в адміністративно-лабораторному корпусі. Розпочато проведення покрівельних робіт і обробка механічної майстерні.
Триває будівництво вантажного причалу майбутнього терміналу довжиною 150 м.
Для довідки: «НІБУЛОН» – один з найбільших українських виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. Га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн т, суднобудівний-судноремонтний завод і судноплавна компанія.