НІБУЛОН купив 108 вагонів-зерновозів і більше не планує розширювати парк

«НІБУЛОН» в рамках минулорічної програми придбав 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна і більше не планує їх купувати.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

«Позиція нашої компанії була, є і буде незмінною – в« Укрзалізниці »досить парку вагонів. В цілому будувати вагони не потрібно, тому що це шлях в нікуди, а приватний сектор і економіка не повинні розсьорбувати непрофесіоналізм керівництва «Укрзалізниці» в прийнятті рішень. Це одна з афер, коли приватний сектор втягують в будівництво вагонів, щоб відвернути увагу від нездатності вирішення проблеми ефективного використання вже існуючого вагонного парку », – зазначив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

Він зазначив, що оборот маршруту «НІБУЛОНа» 3 дні, тоді як інші використовують вагони в 3-4 рази менш ефективно. Вагони повинні бути не просто складом на колесах – а засобом ефективної доставки товару.

«Оскільки ми продовжуємо інвестувати в різні напрямки, в тому числі в будівництво флоту, перевантажувальних терміналів і т. П., Придбані в 2019 році вагони були використані нами для залучення додаткових грошових коштів», – додав керівник компанії, відзначивши, що на придбані в торік вагони було укладено угоду з ТОВ «ОТП Лізинг».

«НІБУЛОН» власними вагонами з філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві вже перевіз понад 135 тис. Т зерна.

Для довідки: «НІБУЛОН» – один з найбільших українських виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. До складу підприємства входять 22 виробничих філії (виробництво сільгосппродукції на 82,5 тис. Га орендованих земель), 19 елеваторних комплексів та перевантажувальних терміналів із загальним обсягом одноразового зберігання 1,77 млн ​​т, суднобудівний-судноремонтний завод і судноплавна компанія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *