Nestle запускає в Україні продажу аналогічних м’ясних рослинних продуктів

Корпорація Nestle починає в Україні продаж лінійки рослинних продуктів Garden Gourmet, нагадують м’ясо за смаком, зовнішнім виглядом і текстурі.

Як повідомила прес-служба компанії в четвер, лінійка продуктів Garden Gourmet представлена ​​в Україні рослинними котлетами для бургера Sensational Burger, рослинними сосисками Sensational Sausage, рослинними фрикадельками Vegan Meatballs і вегетаріанськими наггетсами Vegetarian Nuggets.

Прес-служба Nestle повідомила агентству “Інтерфакс-Україна”, що поставки нової продукції будуть здійснюватися в ряд ресторанів Києва і Львова, при цьому в мережі рітейлу лінійка Garden Gourmet надійде в кінці 2021 року. При цьому відпускні ціни нових продуктів не розголошуються.

Компанія відзначила, що продукція Garden Gourmet складається з натуральних рослинних інгредієнтів, а барвником в рослинних продуктах виступає сік з буряка і фруктово-овочевий концентрат. До складу продукту входить також пшениця, соя, масло і вода. За даними Nestle, в оболонці сосисок Sensational Sausage використовуються натуральні водорості.

Згідно з даними компанії, виробництво рослинної котлети для бургера вимагає на 80% менше енергії в порівнянні з аналогічним продуктом з м’яса. Також виробництво продукції Garden Gourmet дозволяє знизити вуглецевий слід і використання землі в порівнянні з м’ясним продуктом відповідно на 80% і 75%.

“Вибір на користь рослинних продуктів допомагає зменшити обсяг парникових газів при виробництві продуктів харчування. Завдяки оптимальній ціні, цей продукт доступний для кожного, і ми сподіваємося, що українці відкриють для себе світ рослинної їжі, завдяки Garden Gourmet”, – зазначила директор Nestle Professional в Україні та Молдові Олена Шевельова.

За даними компанії, Garden Gourmet – популярний в Європі бренд рослинної їжі, виробничі потужності якого знаходяться в Чехії

Nestle – один з найбільших в світі виробників продуктів харчування з штаб-квартирою в Веве (Швейцарія). Компанія має 376 фабрик у 84 країнах, і випускає шоколадні та кондитерські вироби, готові сніданки, корма для домашніх тварин, дитяче та лікувальне харчування, кава, мінеральну воду та ін. Її портфель включає більше 2 тис. Брендів, в тому числі марки Nestle, Nescafe, KitKat, Gerber, Maggi.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин. Найбільш відомі українські бренди компанії – “Світоч”, “Торчин” і “Мівіна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *