Nestle в оновленій “Мівіні” замінить пальмовий стеарин соняшниковою олією

Швейцарська Nestle SA, один з найбільших в світі виробників продуктів харчування, буде на етапі виробництва додавати українську соняшникову олію в вермішель швидкого приготування “Мівіна” замість пакетика з пальмовою олією, повідомляється в прес-релізі компанії у вівторок.

“Рішення про зміну рецептури відповідає меті Nestlе – поліпшити якість життя і сприяти здоровому майбутньому, і є результатом еволюції бренду, що дозволило нам створити продукт з меншим вмістом жирів. Зміна рецептури, екологічні ініціативи дозволять нам вкотре по-справжньому трансформувати ринок і запропонувати нашим споживачам смачний продукт “, – підкреслила директор кулінарії Nestlе в Україні та Молдові Оксана Аржаева.

Компанія уточнила, що перевагою рецептури із застосуванням соняшникової олії для українських споживачів стане більш насичений смак готового продукту, а також зменшення на 80% кількості насичених жирів і зниження загального рівня жирності продукту на 20%.

За даними Nestle, відмова бренду “Мівіна” від пакетиків з маслом спростить для споживачів приготування продукту. Також це дозволить компанії реалізувати до 2025 року план переходу на придатну для повторного використання або переробки упаковку, а також скоротити використання пластику на 24,5 тонни на рік.

Компанія уточнила, що у виробництві оновленої “Мівіни” буде використовувати спеціальні сорти пшениці, спеції і соняшникову олію українського виробництва.

Nestle нагадала, що бренд “Мівіна” заснував категорію вермішелі швидкого приготування в Україні 25 років тому, і тепер першим запустив оновлювався продуктового сегмента.

Як повідомлялося, Nestle – один з найбільших в світі виробників продуктів харчування з штаб-квартирою в Веве (Швейцарія). Компанія має 376 фабрик у 84 країнах, і випускає шоколадні та кондитерські вироби, готові сніданки, корма для домашніх тварин, дитяче та лікувальне харчування, кава, мінеральну воду тощо. Її портфель включає більше 2 тис. Брендів, в тому числі марки Nestle, Nescafe, KitKat, Gerber, Maggi.

Бізнес Nestlé в Україні представлений такими напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи, продукти швидкого приготування), дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин. Найбільш відомі українські бренди компанії – “Світоч”, “Торчин” і “Мівіна”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *