Nemiroff впроваджує сервіс Mobile ID від “Київстар”

Глобальний бізнес, великий штат, часті відрядження – компанії, що працюють в такому форматі, постійно стикаються з необхідністю підписання великої кількості документів, що вимагають фізичної присутності співробітника і чорнильною підпису. Самі ж документи відповідно до внутрішніх правил повинні певний час зберігатися в архіві. Чи можна прискорити і спростити цей процес для підвищення ефективності бізнесу і економії часу?

Всесвітньо відома українська компанія Nemiroff, що веде діяльність в десятках країн, знайшла вирішення цієї проблеми, впровадивши сервіс Mobile ID від “Київстар”. Він дозволяє підписувати документи онлайн, підтверджувати особистість і отримувати послуги віддалено з електронним ключем на будь-якому мобільному телефоні, будь то смартфон або простий кнопковий телефон.

У грудні 2018 року компанія “Київстар” першої в Україні розгорнула власну платформу для впровадження сервісу Mobile ID, який включає в себе персональну кваліфіковану цифровий підпис (КЕП) і засіб електронної ідентифікації, що зберігаються на спеціальній SIM-картці телефону.

Мета – ефективність бізнесу

Для Nemiroff інструмент Mobile ID виявився дуже корисним, адже багато співробітників регулярно їздять в закордонні відрядження, тому не можуть оперативно оформити і підписати документи згідно з усіма стандартами. Тепер це не впливає на ефективність бізнес-процесів компанії.

Головна мета – суттєве зменшення часу обробки документів і підвищення мобільності співробітників. Підписувати електронний документ можна в будь-якому місці і в будь-який час без прив’язки до офісу. За допомогою сервісу Mobile ID кожен працівник швидко і надійно зможе підписувати документи в електронному вигляді, і вони будуть мати юридичну силу.

Швидкість впровадження

Nemiroff побачила в сервісі Mobile ID від “Київстар” нові прогресивні можливості для спрощення ведення бізнесу і почала готувати власну інфраструктуру. До того ж Nemiroff є корпоративним клієнтом «Київстар», а в цьому випадку послуга Mobile ID безкоштовна і включена в корпоративний тарифний план мобільного зв’язку.

Рішення про впровадження сервісу компанія прийняла в квітні 2019 року, а вже на початку літа почалася тестова експлуатація за обраними напрямками. Для запуску сервісу була виконана технічна інтеграція платформи Mobile ID і системи внутрішнього документообігу Nemiroff із забезпеченням безпечного і зачищеного з’єднання обох систем.

В обумовлені терміни фахівці “Київстар” з необхідним обладнанням прибутку в офіси Nemiroff і виконали всі необхідні дії: підключили послуги Mobile ID, провели ідентифікацію та аутентифікацію заявників і встановили сертифікати відкритих ключів (КЕП) на SIM-карти.

Технічна інтеграція внутрішньої системи електронного документообігу Nemiroff і платформи Mobile ID була виконана згідно спланованим графіком і без збоїв. Спочатку було проведено тестування працездатності системи в тестовій середовищі, після чого настала черга підключення до продуктивної середовищі. Для забезпечення злагодженої роботи технічна робоча група з боку “Київстар” працювала в тісній зв’язці з фахівцями Nemiroff.

У єдиній зв’язці

З боку “Київстар” з Nemiroff працює виділена команда фахівців, які забезпечують настройку і функціонування сервісу Mobile ID. Це фахівці з розвитку і підтримки корпоративного бізнесу, технічного обслуговування, а також цілодобова технічна підтримка. Комунікація між провайдером сервісу і клієнтом ведеться в зручній формі: електронна пошта, телефон або месенджери. В “Київстар” керуються правилом “клієнт понад усе”.

Зміцненню співробітництва сприяє відкрита позиція “Київстар” в плані нових ідей: з керівництвом Nemiroff регулярно проводяться зустрічі і телефонні конференції, на яких обговорюються нові сервіси та інші конвергентні послуги, які б могли бути корисні для бізнесу Nemiroff.

Перші результати

Сервіс Mobile ID впроваджується в Nemiroff в два етапи: спочатку в електронний формат перекладається внутрішній документообіг компанії, а потім зовнішній. Минулого літа в рамках першого етапу впровадження програми можливість використовувати електронний підпис отримали керівники департаментів, які найбільш часто стикаються з необхідністю підписання різних документів. Після цього стартував процес підключення до Mobile ID всіх співробітників Nemiroff.

Паралельно почався переведення в електронну форму зовнішнього документообігу компанії – зараз повним ходом йде настройка системи електронного підпису з великими партнерами.

Незважаючи на недовгий досвід роботи Nemiroff з Mobile ID, ефект від впровадження сервісу вже помітний. На даний момент здійснюється переклад в електронний формат документації департаменту HR і управління персоналом: вже 90% внутрішніх наказів на відрядження або відпустку співробітників підписуються і зберігаються в електронному вигляді. Також успішно пройдено тестування електронного підписання табелів обліку робочого часу. Крім того, всі внутрішні документи, які формуються

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *