Nemiroff першим серед приватних компаній отримав ліцензію на виробництво спирту

Приватна компанія Nemiroff отримала від Державної податкової служби першу в Україні ліцензію для виробництва спирту на придбаному нею в листопаді 2020 року Немирівському спиртзаводі (Вінницька обл.), Повідомила компанія в прес-релізі в п’ятницю.

“Nemiroff знову в першопрохідників – як перша серед приватних компаній в сучасній історії України, яка приватизувала спиртовий завод та отримала ліцензію на виготовлення спирту. Це важливий крок не тільки для бренду, але і для всієї галузі”, – йдеться в прес-релізі.

Компанія відзначила, що отримання ліцензії на виробництво спирту завершило юридичний етап приватизації державного Немирівського спиртзаводу, а його придбання приватною компанією стало передвісником принципових змін у вітчизняній горілчаної галузі.

Nemiroff повідомив, що проводить модернізацію виробничих потужностей Немирівського спиртзаводу і готується до запуску виробництва найближчим часом.

“Для Nemiroff це стратегічне рішення, адже тепер компанія зможе в повній мірі контролювати і покращувати якість ключового сировини і, відповідно, готової продукції. Також, це відновлення історичних коренів бренду, його спадщини, адже продукція в цьому регіоні виробляється ще з XVIII століття”, – підсумувала компанія в прес-релізі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *