Названо ТОП-5 знарядь, необхідних аграріям

Одним із найважливіших завдань сучасного фермерського господарства є грамотний підбір техніки. Важливо підібрати багатофункціональну та продуктивну техніку, яка виконує кілька операцій за один прохід, а також вимагає мінімальних (в ідеалі — нульових) витрат часу та грошей на обслуговування та ремонти.

Про це повідомляють у компанії Lozova Machinery і розповідають, як із величезної різноманітності техніки від різних виробників аграрію вибрати те, що йому справді потрібно.

Для основної обробки та глибокого розпушування Lozova Machinery пропонує використовувати глибокорозпушувачі (FRANC та GULDEN), які обробляють ґрунт на великій глибині без обороту пласта, залишаючи на поверхні до 60% рослинних залишків (що вирішує проблему ерозії ґрунту та зберігає його органічний склад).

У компанії відзначають, що незамінною для фермера стане швидкісна та багатофункціональна дискова борона DUCAT, яка ідеально підходить для стерневої, основної та передпосівної обробки. Вона забезпечує інтенсивне перемішування ґрунту та рослинної маси на глибину до 14 см. Особливо важливо одна з унікальних переваг дискових борін Lozova Machinery — фірмовий концепт «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», коли агрегати не мають точок змащування і не потребують обслуговування протягом усього життєвого терміну.

Одна з найкорисніших знарядь для фермера – багатофункціональна зубна борона LIRA. Вона допоможе без застосування дорогої хімії знищити бур’яни, а також одночасно закрити вологу та забезпечити доступ повітря до насіння.

Наступна група знарядь – культиватори. Вибір тут величезний і різноманітний, культиваторів для різних завдань безліч, але найголовніше — якісна передпосівна підготовка. Lozova Machinery пропонує агрегати для ідеальної підготовки до посіву – культиватори CHERVONETS і FLORIN. А для поверхневої обробки, видалення бур’янів та аерації ґрунту оптимально підійде просапний культиватор SANTIM та ротаційна борона DINAR.

Подвійна вигода – вносити гранульовані або рідкі добрива, засоби захисту рослин або зробити підсів одночасно з основною роботою. Так ви заощаджуєте і час, і пальне — всі операції проводяться за один прохід техніки. На всі знаряддя Lozova Machinery можна без зусиль та зварювальних робіт встановити сучасні системи внесення добрив та аплікатори. Ці системи точно, дозовано та рівномірно розподіляють корисні речовини у посівне ложе або іншу необхідну вам зону відповідно до вашої технології.

Після того, як урожай зібраний, його потрібно відвезти з поля на зберігання (або обробки). Надійне транспортування — це один із головних факторів успішного та прибуткового збору врожаю. Тут відмінними помічниками від Lozova Machinery будуть сучасні причепи-перевантажувачі з безпечними характеристиками, високою якістю та прийнятною ціною – KELT XXL і ALBION XL, справжні універсали перевезень.

Ну і нарешті, при купівлі сільськогосподарської техніки важливою є така послуга, як сервісне обслуговування. Будь-яка проста техніка (через поломку або техобслуговування) може призвести до значних збитків, а іноді й до втрати врожаю або посівів.

Lozova Machinery мають власний департамент сервісного обслуговування (роботи з гарантійного та післягарантійного обслуговування), який проводить роботу з введення в експлуатацію техніки, навчання персоналу споживача правилам експлуатації техніки, проведення гарантійних ремонтів у найкоротші терміни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *