Названо ТОП-3 пріоритету уряду в аграрній сфері на наступний рік

Уряд сконцентрується на ефективній підготовці до відкриття ринку землі, сфокусується на розвитку меліорації і аграрної логістики.

Про це заявила заступник керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів під час онлайн-конференції «Ведення агробізнесу в Україні».

«При підготовці до відкриття ринку землі вже впроваджується кілька ініціатив: імплементація системи геопросторових даних для впорядкування всієї інформації про земельний банк в Україні і паралельно з цим проводиться реформа Госгеокадастра. Але до відкриття ринку землі нам потрібно прийняти ще три закони, і один з них, який регулює питання дерегуляції та передачу земель територіальним громадам, постараємося взяти ще в цьому році », – зазначає Юлія Ковалів.

За її словами, ще одним завданням буде створення Фонду підтримки фермерів, який при запуску ринку землі буде надавати фермерам кредити і доступні фінансові інструменти, які допоможуть їм на першому етапі виступити активними гравцями на ринку землі сільськогосподарського призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *