Названо протеїнові продукти з найвищою рентабельністю

Ринок і споживання рослинних протеїнів в 2015-2020 рр. показував стійке зростання. Компанії в США і Європі активно інвестують у виробництво рослинного протеїну.

Про це повідомив представник компанії SiccaDania Євген Дитина під час конференції «Ринки Збуту 2021-2023: глибока переробка зерна».

«Зростання споживання рослинних протеїнів обумовлений результатами досліджень, які свідчать, що харчування високоуглеводними продуктами при низькій фізичної активності сприяють зайвій вазі і погіршення здоров’я. Виріс відсоток людей, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя. Крім того, останнім часом зростає кількість веганів, і бобові протеїни повністю замінюють тваринний білок. Все це горохові протеїни і ізоляти », – розповідає Євген Дитина.

За його словами, середня вартість 1 т протеїну становить 3600 євро, горохового ізоляту – 3900 євро / т, ізоляти на основі бобів стоять більше 4 тис. Євро / т.

«Плюс одним з побічних продуктів виробництва є харчова клітковина, яка коштує близько $ 1 тис. За 1 т. На відміну від крохмалю, вартість якого близько $ 400 за 1 т», – зазначає Євген Дитина.

Він додає, що компанія SiccaDania просуває безвідхідну і економічно вигідну технологію виробництва, яка дозволяє витягти з рослини: сухий товарний крохмаль, суху харчову клітковину, ізолят протеїновий, а стічні води концентруються і використовуються як органічне добриво або ж відправляються на біогазовий завод.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *