Названо причини зростання виробництва мінеральних добрив в Україні

ПрАТ «Рівнеазот», що входить в Ostchem (Group DF), в першому кварталі 2020 р справило 202,1 тис. Тонн мінеральних добрив.

Зокрема, аміачної селітри випущено 149,5 тис. Тонн, вапняно-аміачної селітри – 42,8 тис. Тонн, аміаку водного технічного – 9,8 тис.тонн. Підприємство також справило 91,8 тис. Т технічного аміаку і 144,4 тис. Т неконцентрированной азотної кислоти.

«Ми продовжуємо зростати. Підприємство забезпечило аграріїв найбільш затребуваними в весняний період видами мінеральних добрив і повністю виконує свої зобов’язання перед агровиробниками. У першому кварталі, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, обсяги виробництва зросли майже на третину. Найбільше збільшилось виробництво аміаку (+ 350%). Також зросли і обсяги продукцтов переробки аміаку – аміачної селітри (+ 2%) і аміачної води (+ 166%) », – прокоментував голова правління ПрАТ« Рівнеазот “Михайло Заблуда.

За його словами, базових причин такого зростання кілька.

«Перша – це чинне ембарго на ввезення російських добрив на територію України. Загороджувальні заходи частково спрацювали. Друга, і основна причина – підприємство було повністю забезпечено газом за прийнятними цінами в зимовий період. Третя – поступово зростає попит на міндобрива. Багато наших клієнтів реально збільшують обсяги внесення добрив на гектар », – уточнив Заблуда.

Для довідки: в групу Ostсhem, що належать Group DF Дмитра Фірташа, входять три хімічних заводи ВАТ «Азот» (Черкаси), ПАТ «Рівнеазот», ВАТ «Сєвєродонецьке об’єднання« Азот ». Підприємства виробляють добрива і хімічну продукцію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *