Названо причини зростання експортних котирувань на українську кукурудзу-2020

Ціни на кукурудзу врожаю-2020 продовжили зростання на минулому тижні в портах України.

Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ».

Як зазначається, ціни на кукурудзу врожаю-2020 почали рости ще на позаминулому тижні, після нетривалого зниження. При цьому темпи зростання цін на минулому тижні дещо зросли.

«Основну підтримку надає зростання котирувань на кукурудзу на світових біржах СВОТ і Euronext на тлі побоювань щодо перспектив виробництва зернових у світі в першу чергу через спекотну і посушливу погоду в кукурудзяному поясі США, а також недостатню кількість опадів в Бразилії, яке може негативно відбитися на формування кукурудзи сафрінья. Підтримку світових котирувань і цінами на причорноморський зерновий надають очікування звіту USDA, в якому можуть бути знижені оцінки виробництва кукурудзи в світі і ряді країн-експортерів », – пояснила ситуацію керівник відділу локальних ринків ІА« АПК-Інформ »Анна Танская.

Так, за станом на 10 липня ціни попиту на кукурудзу врожаю-2020 з поставкою з глибоководних портів України в жовтні і листопаді в основному озвучуються трейдерами в діапазонах 148-153 і 149-154 USD / т СРТ-порт відповідно, що в середньому на 2 -3 USD / т вище показників в кінці минулого тижня.

«Також зростанню цін на українську кукурудзу нового врожаю сприяло збільшення активності укладення форвардних контрактів на її постачання зернової і зниження країнами ЄС імпортного мита на всі зернові (в т.ч. кукурудзу) до нульового рівня. Поряд з цим, факторами, що стримують більш активне підвищення цін, виступають сформувалися в Україні щодо сприятливі погодні умови для посівів кукурудзи, а також зберігається досить висока конкуренція на світовому ринку », – підсумувала експерт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *