Названо причини зниження агровиробництва на Хмельниччині

Індекс обсягу сільськогосподарського виробництва Хмельницької області за січень-травень 2021 р. по всіх категоріях господарств становив 98,1%, у тому числі по сільськогосподарських підприємствах — 96,7%, господарствах населення — 99,1%.

Про це AgroPortal.ua повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Хмельницькох облдержадміністрації.

«Основною причиною зниження індексу виробництва валової продукції сільського господарства стало зменшення виробництва яєць птахофабрикою «Авіс» Кам′янець-Подільського району через закриття зовнішніх ринків», — говориться у повідомленні.

Також зазначається, що у травні, в порівняні з відповідним періодом минулого року, покращено в області динаміку з чисельності поголів«я по всім видам.

Станом на 01 червня поточного року в області по всіх категоріях господарств утримується 231 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 123,9 тис. голів корів, 331,2 тис. голів свиней, 44 тис. гол овець і кіз та 5.9 млн голів птиці.

За чисельністю поголів’я область в державі займає: ВРХ — II місце, корів — І місце, свиней — 8 місце, овець і кіз — 11 місце, птиці — 11 місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *