Названо причини, за якими Agrofusion не може побудувати четвертий завод

Компанія Agrofusion, яка планує побудувати четвертий завод з переробки томатів в Херсонській області, не може вирішити питання з підключенням до електромереж.

Про це йдеться в повідомленні ОС «Аграрний союз України».

Як зазначається, четвертий завод повинен з’явитися в смт Чаплинка Херсонської області в 16 км від тимчасово окупованого Криму. Будівництво заводу створить 400 робочих місць для місцевих жителів.

«Для будівництва вже виділена земельна ділянка, але залишається невирішеним питання підключення до електричних мереж. Затримуючи вирішення питання до 2025 року Херсонська обленерго позбавляє жителів району 400 робочих місць і 90 млн грн надходжень до місцевого бюджету щорічно », – відзначають в асоціації.

Ознайомившись з ситуацією, міністр аграрної політики і продовольства України Роман Лещенко пообіцяв стати «інвест-нянею» для цього і аналогічних проектів для національного інвестора.

Для довідки: Agrofusion – це українська вертикально інтегрована група компаній, яка займається вирощуванням і переробкою томатів. Вона входить в ТОП-3 компаній з переробки томатів в Європі. Має три функціонуючих заводу і планує почати будівництво четвертого. Потужності виробництва знаходяться в Миколаївській і Херсонській областях. Agrofusion вирощує і переробляє близько 1,0 млн т томатів і експортує свою продукцію в 52 країни світу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *