Названо перспективні ринки збуту високоолеінового органічного нерафінованої олії

У компанії «Укролія» розповіли про перспективні напрямки збуту високоолеінового органічного нерафіннірованого масла.

Про це повідомляється на сторінці компанії в Facebook.

Компанія «Укролія» відвантажила першу в історії компанії партію високоолеінового органічного нерафінованої олії до Франції в 2019 р

Крім того, географія продажів органічного соняшникової олії «Укролії» поширюється на США, адже наявність сертифіката органічності США – NOP збільшує для компанії експортні можливості і відкриває ринки США і Канади для реалізації органічної продукції.

«Уже в березні 2019 року ми відвантажили першу партію (із загального обсягу замовлення – 400 т) органічного високоолеінового соняшникової олії для партнерів з США», – розповіли в компанії.

За словами представників компанії, дуже перспективним для «Укролії» є китайський ринок: за даними Organic Trade Association, в п’ятірку найпопулярніших органічних продуктів Китаю входять свіже молоко (37%), рослинне масло (35%), свинина (33%), яловичина (26%) і курятина (26%). Тому для «Укролії» інтерес в даному напрямку викликаний новими можливостями для розширення географії збуту і кількості потенційних покупців органічної продукції. Зокрема, для Wilmar відвантажено 600 т високоолеінового нерафінованої органічного масла.

«Відвантаження інших партій буде проходити із залученням китайського партнера, у якого є можливість додати фасовану продукцію в свій сертифікат, зібрати замовлення по дрібно-оптовими замовленнями і комплектувати контейнер з повним завантаженням», – пояснили в прес-службі.

Також, згідно з повідомленням, на початку 2017 р Асоціація органічного сільського господарства В’єтнаму початку дуже активну політику пропаганди політики щодо попиту на органічну продукцію. Так, урядові та державні установи почали приділяти увагу сприянню розвитку органічного сільського господарства та експорту органічної продукції.

Ринок В’єтнаму не є новим напрямком для «Укролії» і компанія вже має налагоджену роботу з дистриб’юторами, а кінцеві споживачі вже добре знайомі з традиційним соняшниковою олією під ТМ «Диканька».

«Тепер споживачі В’єтнаму знайомляться з українським органічним маслом. Нещодавно було відвантажено першу партію фасованого рафінованого органічного масла – GARNA organica (об’ємом 500 мл).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *