Названо найпотужніших виробників свинини в Україні

«АПК-Інвест» стало лідером серед найпотужніших промислових свиногосподарств. Друге місце — «Нива Переяславщини», трійку лідерів замикає — «Ґудвеллі Україна».

Про це свідчать дані рейтингу, складеного Асоціацією свинарів України спільно з сайтом pigua.info та журналом «Прибуткове свинарство».

«Неоднозначний 2020 р.приніс чимало несподіванок вітчизняним виробникам свинини та змусив вкотре переглянути свою готовність надалі працювати у секторі. Так, через несприятливу ринкову ситуацію в кінці року, низка операторів вітчизняного ринку свинини озвучували плани щодо скорочення поголів’я та виходу з ринку. Водночас, статистичні дані свідчать, що 2021-ий промислове свинарство почало з майже 10%-им приростом «стартового» поголів’я», — йдеться у повідомленні.

Також експорт уточнили, що понад 45% цьогорічних респондентів за підсумками 2020 р. збільшили маточне поголів’я та обсяги реалізації живця. Тож сумарне поголів’я свиноматок учасників ТОП-55 станом на початок року складало 174 тис. гол. проти 161 тис. гол. рік тому, загальне поголів«я сягнуло 2,17 млн гол. (+0,2 млн гол.) та 60% промислового поголів’я свиней в Україні. А сукупна реалізація живця на забій за підсумками 2020 р. становила 380 тис. т. Це відповідає 73% промислової пропозиції свинини в країні. Тож сукупна частка ТОП-55 зросла на 6%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *