Названо ключові особливості експорту зерна в цьому сезоні

Головними особливостями нинішнього сезону експорту зерна стали логістичні складності і стримані продажу сільгосптоваровиробниками.

Таку думку в коментарі AgroPortal.ua висловив заступник директора ТОВ «Реал-тренд» Сергій Гриценко.

«Нарешті-то ваговий контроль заробив досить жорстко, і разом з ним з доріг пішли перевантажені автомобілі, руйнують результати« великого будівництва », – говорить він.

Природно, вантаж перейшов на залізницю та річку.

По річці суттєво і швидко наростити обсяги перевезення неможливо, а ось залізничний напрям працює з максимальним наростаючим напругою вже 2 місяці.

«Є всі підстави говорити, що активний сезон торгівлі буде більш тривалим, ніж в інші роки – тільки тому, що фізично вивезти весь передбачений до експорту урожай, навіть з піковим навантаженням, за кілька місяців буде неможливо», – ділиться заступник директора ТОВ «Реал -тренд ».

При цьому не можна сказати, що немає ніяких проблем і у фрахтової логістиці, додає експерт.

Також він звертає увагу, що після минулого, досить успішного сезону у фінансовому плані багато виробників отримали можливість будувати довгострокові плани по реалізації результатів своєї праці.

«Більшість з них розраховує вийти на минулосезонний пікові цінові значення по пшениці, кукурудзі і соняшнику. Не завжди ці очікування обгрунтовані фундаментальними і стратегічними чинниками, на те вони і очікування. А поки ринок деформувався і, незважаючи на рекорд, став «ринком продавця», який в рамках допустимого диктує свої умови », – додав Сергій Гриценко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *