Названо 5 головних тенденцій харчового сектора в наступному році

Archer Daniels Midland (ADM) визначила п’ятірку основних світових тенденцій, які будуть визначати харчову промисловість у 2021 році.

Як сказано в звіті компанії, кожна з цих тенденцій знаходиться під сильним впливом поведінкових і соціальних змін, які відбулися з початку пандемії COVID-19.

Більш активний підхід до здорового харчування

Дослідження ADM показують, що 31% споживачів купують більше товарів, призначених для їх здоров’я, а 50% віддають перевагу продуктам харчування й напої, які містять корисні інгредієнти. Споживачі тяжіють до продуктів і напоїв з яскравими і захоплюючими квітами, які вказують на цитрусові смаки з вітаміном С.

Сталий розвиток займає центральне місце

Близько двох третин (65%) споживачів хочуть надавати позитивний вплив на навколишнє середовище своїми повсякденними діями. Це основна причина, по якій 32% купують товари, вироблені екологічно безпечним способом. Наприклад, поновлювані матеріали на рослинній основі з’являються в споживчій упаковці, щоб зменшити кількість відходів на звалищах.

Окрему увагу мікробів кишечника

Приблизно 25% споживачів в світі страждають від проблем зі здоров’ям травної системи. З них 50% стверджують, що це має помірну або серйозний вплив на їх загальний стан здоров’я. Це забезпечує грунт для інновацій в області продуктів харчування і напоїв таких як пребіотики, пробіотики і постбіотікі, які підтримують функцію мікробіома.

Рослинні альтернативи тваринам білків

У всьому світі 56% споживачів намагаються їсти більше продуктів і напоїв на рослинній основі, в результаті чого альтернативні білки стають все більш популярним явищем. Попит на білкові продукти на рослинній основі стрімко розширюється, не обмежуючись тільки аналогами гамбургерів. Крім того, нові технології, такі як 3D-друк і ферментація білка, грають важливу роль в стимулюванні інновацій.

Прозорість зміцнює довіру

Споживачі тепер очікують, що етикетки на харчових продуктах будуть забезпечувати більшу прозорість на протязі всього життєвого циклу продукту. Це допомагає стимулювати попит на продукти місцевого виробництва, оскільки споживачі прагнуть краще зрозуміти, звідки беруться інгредієнти для харчових продуктів і напоїв. Фактично, 26% світових споживачів шукають країну походження на етикетках продуктів харчування і напоїв.

Для довідки: Archer Daniels Midland (ADM) – один з найбільших в світі сільгоспвиробників і постачальників харчових інгредієнтів. Штаб-квартира розташована в штаті Іллінойс, США. Кількість працівників перевищує 33 тис., А обслуговує компанія клієнтів в 140 країнах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *