Названі українські продукти, що користуються найвищим попитом в ЄС

Українські продукти отримали можливість потрапити на полиці магазинів після підписання угоди про ЗВТ з Європейським союзом. Це непростий процес, але цілком реальний. Поступово українські виробники привертають увагу європейських рітейлерів.

Таку думку висловив генеральний директор Metro Cash & Carry Україна Тіно Цайске в блозі на «НВ Бізнес».

«На полицях магазинів в Чехії, Німеччині або Франції вже зараз можна знайти відомі українські продукти. Ми теж зацікавлені у співпраці з українськими компаніями. Багато експертів знають, що наші представники відділу закупівель постійно займаються пошуком нових постачальників. Часто – за межами ЄС. Якщо виробник відповідає всім нашим вимогам, то його продукція потрапляє на полиці не тільки українських магазинів, а й в оптові центри Європи », – зазначив він.

Тіно Цейское уточнив, що кожна країна самостійно вибирає асортимент продукції, яку вона представляє в своїх магазинах, враховуючи свої особливості.

«Єдиного асортименту, як підібрати продукцію для всіх магазинів мережі, немає. Вибір асортименту для кожного супермаркету залежить від формату мережі і країни, в якій вона працює. Важливу роль відіграє і цільова аудиторія. Наприклад, головними клієнтами центрів оптової торгівлі Metro є підприємці, тому їх інтереси враховуються в першу чергу при формуванні пропозиції товарів.

Це означає, що велика частина продукції повинна поставлятися в великих упаковках (часто ми розфасовуємо товар самі на потужностях Української оптово-торговельної компанії), клієнтам HoReCa (кафе, бари, ресторани) потрібно запропонувати великий асортимент соусів, одноразових стаканчиків і професійного посуду. У супермаркетах, які працюють зі звичайними споживачами, такого асортименту спеціалізованої продукції немає », – додав він.

При цьому Тіно Цайске підкреслив, що найвищі шанси потрапити на полиці європейських магазинів у сільськогосподарській продукції, серед якої мед, горіхи, борошно і соняшникову олію.

«Перелік цієї продукції в найближчі роки буде розширюватися, оскільки в цьому зацікавлені не тільки самі виробники, а й роздріб», – подитоожіл він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *