Названі найпопулярніші в Україні внутрішні автобусні маршрути літа-2020

В Україні найбільш популярними внутрішніми автобусними маршрутами літа 2020 року стали напрямки Київ-Одеса, Харків-Київ, Львів-Київ і Київ-Дніпро.

Про це повідомив генеральний директор BlaBlaCar і Busfor в Україні Олексій Лазоренко в коментарі ЦТС.

“У травні-червні 2020 роки ринок внутрішніх автобусних перевезень почав поступово повертатися до нормального стану. В період ослаблення карантину внутрішні автобусні перевезення досить швидко виросли на 50%, в той час як міжнародні впали на 70-80% у зв’язку із закриттям більшості кордонів” , – зазначив він.

Також, за словами Лазоренко, крім очевидних складнощів, викликаних локдауном і виходом з нього, автобусні перевізники вимушено боролися з виниклою підвищеною конкуренцією на певних маршрутах по Україні.

“Так, в зв’язку з зонуванням регіонів щодо епідеміологічної ситуації, автобусні перевізники підбудовувалися і форматувати свої маршрути, щоб продовжувати роботу і задовольняти попит від пасажирів. Наприклад, маршрут Київ-Варшава з безліччю проміжних пунктів тимчасово скоротився до Київ-Львів”, – розповів він .

Лазаренко також зазначив, що в зв’язку з локдауном і карантином, активний літній сезон, який щорічно починається в травні, змістився на середину липня.

Відомо, що в серпні і вересні загальні продажі продовжували рости і практично досягли рівня 2019 роки з невеликим очікуваним просіданням.

“Однак, якщо говорити про внутрішніх рейсах, то 50% зростання рік до року зберігається до цих пір. Природно, так звані сезонні маршрути (в сезон відпусток і канікул) відновилися швидше за інших. У ТОП найбільш популярних курортних напрямків увійшли: Затока, Одеса, Коблево – без сюрпризів “, – підкреслив Лазаренко.

За його словами, в період ослаблення карантину також відбулося істотне збільшення пасажиропотоку між невеликими містами України.

“Ми пов’язуємо цей тренд з тим, що в карантин багато українців по можливості виїхали з великих міст ближче до рідних, щоб максимально ізолюватися”, – підсумував гендиректор BlaBlaCar і Busfor в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *