Названі найпопулярніші в Україні виробники імпортних тракторів

Україна в 2019 р імпортувала близько 40,2 тис. Тракторів різних видів і потужностей, включаючи нові та вживані на загальну суму понад $ 363,2 млн.

Про це йдеться в повідомленні асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».

Як зазначається, традиційно «гарячим сезоном» для імпорту тракторів залишається перший квартал року і перша половина другого. Так, навесні в Україну було завезено 17 тис. Тракторів, що склало 40% від загальної кількості тракторів, що імпортуються в 2019 році.

Як і попередні роки, українські аграрії вважали за краще нові трактори. Серед імпортованих тракторів близько 38,3 тис. Одиниць або 95% від загальної структури імпорту були новими, в той час, як частка б / у тракторів склала всього 5% (1,9 тис. Од.).

Найбільшим попитом у вітчизняних аграріїв користувалися трактори середньої потужності 70-100 к.с. і 100-200 л.с. – 38%, в загальному, в Україну було завезено близько 3,8 тис. Тракторів зазначеної потужності. Серед торгових марок в загальній структурі імпортованих тракторів потужністю від 70 к.с. до понад 400 к.с. найбільш популярні: Belarus – 45%, John Deere – 18% і Case – 5%.

«Якщо говорити про географічній структурі імпорту, основним постачальником тракторів в Україні була Білорусь (45% від загальної кількості тракторів, які були завезені в Україну). У п’ятірку лідерів також увійшли Китай – 16%, США – 11%, Німеччина-5% і Франція – 3% », – говориться в повідомленні.

Для спрвавкі: за даними УКАБ, аналіз проводився без урахування мотоблоків і сідельних тягачів які також відносяться до коду 8701 (УКТЗЕД).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *