Нацрада перенесла термін відключення аналогового телебачення в Україні

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення погодила без зауважень проект постанови Кабінету Міністрів України “Про внесення зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України”, розроблений Адміністрацією Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Проектом передбачено, що термін використання в Україні аналогового сигналу для окремих категорій мовників буде продовжений до 30 червня 2020 року. Про це повідомили в прес-службі Нацради.

“До цієї дати будуть використовувати аналоговий стандарт ті мовники, які працюють на територіях, що межують з Російською Федерацією – на півночі країни і в Херсонській області, на лінії розмежування і тимчасово окупованих територіях, а також місцеві телерадіокомпанії, які до сих пір не мають ліцензії на мовлення в цифрових мультиплексах “, – заявив відповідальний секретар Нацради Олександр Ільяшенко.

Він зазначив, що регулятор очікує, що будуть прораховані ще вільні частоти для того, щоб бажаючі місцеві телекомпанії до літа могли перейти на мовлення в цифровому стандарті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *