Найбільший європейський оператор архівних послуг Reisswolf вийшов на ринок України

Один з провідних світових експертів в сегменті зберігання і знищення інформації – німецька компанія Reisswolf відкрила своє представництво в Україні. Потужність першого архівного сховища, яке розташоване в Києві, становить 200 тис. Архівних коробів або близько 3 тис. Тонн паперу.

Крім Позаофісне зберігання, Reisswolf Ukraine буде надавати послуги архівної обробки, оцифровки, створення електронних архівів і конфіденційного знищення документів.

У компанії підкреслили, що у Reisswolf – найвищий стандарт конфіденційності знищення даних. Безпека зберігання документації досягається 3-рівневої захистом і деперсоналізацією коробів, коли ідентифікація відбувається виключно по штрих-кодами. Оцифровані документи зберігаються на серверах, розташованих на території ЄС.

Щорічно Reisswolf оцифровує 60 млн сторінок, архівує 10 млн документів і знищує 105 тис. Тонн документів.

Сергій Алон, директор Reisswolf Ukraine: “Дистанційність все більше входить в життя українців, і поява Reisswolf Ukraine дозволить компаніям відкрити для себе ще один її аспект – зберігання документації. На ринку вже присутні оператори архівного зберігання, але вперше заходить європейська компанія такого масштабу. Ми бачимо свою роль в тому, щоб зробити зберігання, оцифровку і інші процедури з документами бізнесу звичними компаніям будь-якого рівня, включаючи ФОП “.

Reisswolf оцінює обсяг українського ринку архівного зберігання в 2 млн. Коробів на рік. При цьому на сьогодні в Україні тільки 10% компаній користуються послугами архівного зберігання. Тоді як в Європі ця цифра сягає 65-70%. Тому Reisswolf в найближчі 5 років планує розширювати свою присутність і в інших великих містах України: Харкові, Одесі, Львові, Дніпрі.

Довідка. Reisswolf була заснована в Гамбурзі в 1985 році бізнесменом Волькера Хеннингом. У 1989 році компанія об’єдналася з 8-ма іншими гравцями німецького ринку і стала найбільшою в Німеччині. На сьогодні в мережі Reisswolf – 68 представництв.

Компанія є одним з розробників світових стандартів DIN в області знищення даних.

Також Reisswolf пропонує послугу знищення спеціальним шредером цифрових носіїв інформації, так як при будь-якому способі видалення інформації з електронних носіїв можливо її відновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *