Найбільший виробник позакореневих добрив на Балканах вийшов на український ринок

Найбільший виробник рідких позакореневих добрив і біостимуляторів в Болгарії і на Балканах ECOFOL в 2020 році вийшов на український ринок.

Про це розповів менеджер з розвитку бізнесу ECOFOL в Україні Максим Онученко в матеріалі «Вся справа в молочній кислоті: цікаві факти про ECOFOL» на Latifundist.com.

У ECOFOL вважають український ринок перспективним не тільки через його масштабів, а й тому що в країні продовжує формуватися сегмент позакореневих добрив і біостимуляторів, тому попит на цю продукцію постійно зростає.

«Компанія прийняла рішення вийти на український ринок, тому що проблеми і виклики, з якими стикаються українські аграрії, дуже схожі на проблеми їхніх колег в Болгарії і на Балканах. У ECOFOL є дієві інструменти для вирішення цих проблем і збільшення врожайності основних культур », – розповів Максим Онученко.

Він заявив, що компанія ECOFOL налаштована налагоджувати плідні партнерські відносини з українськими аграріями.

«Ми вважаємо, що завжди потрібно вчитися і вдосконалюватися. А найкращий спосіб зробити це – в поле, а не в лабораторії », – пояснив Максим Онученко.

Крім того, відстань в 1 тис. Км між Україною і Болгарією дає можливість швидко доставляти продукцію і таким чином оперативно реагувати на термінові потреби сільгоспвиробників.

Станом на червень 2020 року в Україні зареєстровано бренди Lactofol, Aminoexpert (на українському ринку під назвою ECOFOL COMPLEX) і Helasol (під назвою ECOFOL MAX).

Компанія вже почала працювати з декількома регіональними дистриб’юторами і розширює список партнерів.

«Наше завдання бути присутнім на всій території України, але при цьому уникнути внутрішньої конкуренції між дистриб’юторами через розподіл територій та портфоліо компанії», – пояснив Максим Онученко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *