Найбільший в Україні провайдер з 1 квітня підвищує тарифи на інтернет і кабельне ТБ

Провайдер проводового інтернету і кабельного телебачення “Ланет” з 1 квітня 2020 року підвищує тарифи на свої послуги у зв’язку зі зростанням витрат на устаткування і матеріали, необхідні для стабільної роботи мережі і її модернізації. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Архівні тарифні пакети “Рубін +”, “Bronze”, “Яхонт”, “Яхонт Cashback”, “Silver +”, “Сапфір +”, “Корунд +”, “Silver + (-20%)”, “Нейтрон +”, ” Самтел 170 “,” Unlim-160 “будуть змінені на актуальні.

Абоненти, які користувалися послугою Інтернет без кабельного ТБ, будуть переведені на тарифний план “GIG” вартістю 199 грн / 30 днів.

Абоненти, які користуються послугою Інтернет і кабельним ТБ-пакетом “Core +” або IPTV-пакетом “Core”, будуть переведені на тариф “MIX” вартістю 299 грн / 30 днів.

Абоненти, які користуються послугою Інтернет і кабельним ТБ-пакетом “Baza +” або IPTV-пакетом “Baza”, будуть переведені на тариф “MIX” вартістю 346 грн / 30 днів.

Абоненти, які користуються послугою Інтернет і кабельним ТБ-пакетом “Prime +” або IPTV-пакетом “Prime”, будуть переведені на тариф “LUX” вартістю 399 грн / 30 днів.

Для абонентів, які користуються тарифами Fiber neo і АТО, вартість тарифного пакету на 30 днів складе 149 грн і 99 грн відповідно.

Вартість телепакетів складе: Core + і Core – 97 грн, Baza + і Baza – 147 грн, Prime + і Prime – 197 грн.

Відзначимо, що Lanet – третій за величиною український провайдер проводового інтернету і кабельного телебачення. Він обслуговує понад 250 тисяч абонентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *