Найбільша в Україні плантація ожини буде розширяться

Компанія BerryMore Active, що спеціалізується на вирощування ожини, в 2021 р отримала урожай ягоди більше, ніж планувала.

Про це йдеться в повідомленні асоціації «Ягідництво України».

За попередніми прогнозами урожай ожини в господарстві BerryMore Active повинен був скласти приблизно 106 т, а за фактом вдалося зібрати 120 т ягоди.

«Ми в цілому задоволені результатами сезону. Могли б зібрати і більше, але на заваді стали літні урагани і підтоплення території посадок. Ягода набрала вологи через дощі », – каже СЕО менеджер виробництва компанії BerryMore Active Інна Яременко.

Також наголошується, що в компанії планують збільшувати площі під ягодою. Так в 2017 році під ожиною в компанії BerryMore Active було зайнято всього 3 га, зараз – 20 га, а вже до 2025 р господарство планує мати під цією культурою 85 га.

«Зараз основна частка насаджень становить сорт ожини Natchez. Ми плануємо набирати обертів завдяки ремонтантних сортів, які плодоносять з початку літа до заморозків, щоб розтягнути період збору врожаю », – повідомляють в BerryMore Activ.

«Ожина нам здалася цікавим напрямком, адже тут менше конкуренція за Україну, ніж в секторі малини і голубики, ягода оригінальна, дає хорошу фінансову віддачу. Ми в майбутньому плануємо збільшувати експорт (в поточному сезоні нашу ожину їли німці і голландці) В цьому році ми також пройшли сертифікацію в системі GLOBAL GAP »- зазначають в компанії.

Для довідки: виробничі потужності компанії BerryMore Active знаходиться в с.Вороново Дніпропетровської області. Зараз під ожиною зайнято 20 га, що вважається найбільшим показником для України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *