Найбільша українська мережа RTK станцій вийшла на ринок під брендом FarmRTK

У 2020 року на ринок України вийшла найбільша мережа RTK станцій під брендом FarmRTK.

Про це розповів засновник FarmRTK Віталій Шуберанскій в інтерв’ю Latifundist.com.

Відзначається, що FarmRTK виділилася з «Френдт» і стала окремою компанією як наслідок зростаючого попиту аграріїв на RTK-системи.

«Працюючи в компанії« Френдт », ми не могли приділяти розвитку цього напрямку більше уваги. Розвивали його в міру наявності вільного часу. Але з часом помітили, що все більше людей хоче впровадити ці технології. Для того щоб надати людям більш якісний сервіс, ми вирішили вивести це в окрему компанію, найняти туди команду сервісників », – пояснив Віталій Шуберанскій.

У FarmRTK налічується понад 130 станцій, які покривають всю територію України, і на сьогодні це найбільша українська мережа RTK станцій.

Крім RTK сигналу компанія FarmRTK пропонує аграріям RTK-станцію (як товар) і RTK-модем. Віталій Шуберанскій зазначив, що RTK-модем нівелює існуючі в Україні проблеми з покриттям мобільних операторів, так як працює з декількома операторами.

«В цілому наш модем вибирає саме працюючого оператора, і ми вже передаємо корекцію безперебійно. Дуже рідко буває так, що немає взагалі мережі », – зазначив Віталій Шуберанскій.

За його словами, в цьому році нових RTK-модемів власної розробки було продано близько 100 штук. Однак, в компанії не очікували, що вся продукція буде так швидко продана. А все тому, як вважає Віталій Шуберанскій, що за допомогою модему на 2 gsm-модуля компанії вдалося домогтися сигналу там, де у інших його немає.

Він уточнив, що термін окупності RTK- системи для господарств із земельним банком понад 500 га становить 1 рік.

«Якщо ми візьмемо європейських фермерів, то вони (в порівнянні з Україною) мають порівняно невеликі площі земель. Відповідно, питання ефективного управління земельним банком стає для них єдиним виходом на шляху до збільшення прибутку. Тому люди, які говорять, що у них недостатньо землі для впровадження інновацій, однозначно неправі. Навпаки, потрібно працювати в цьому напрямку », – заявив Віталій Шуберанскій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *